Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бела Вита Колен гладијатор сандали

Бела Вита Колен гладијатор сандали

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Коленот е совршен градски сандал за да се заврши каков било изглед. Горниот кафез е софистицирано толкување на класичниот гладијатор. Уникатната форма на пета е важен детал што навистина го издвојува овој чевли од другите сандали со блок потпетици на пазарот. Коленот е еден од нашите омилени за сезоната и се надеваме дека ќе биде и еден од твоите! 2,75 "Блок потпетица. Кожа Гладијатор влијаеше на горниот дизајн. Наклонет блок инспирирана наредена потпетица. Дарежливо постепена манжетна. Прилагодлива прашка за да помогне во обезбедувањето прилагодено вклопување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.