Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници на јуниори за зачувување на резервоарот и шорцеви, 2 парчиња

Без граници на јуниори за зачувување на резервоарот и шорцеви, 2 парчиња

DEN 207.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Воведувајќи ги нашите најнови што мора да ги имаат за сончеви денови, врвот на резервоарот за застој и шорцеви поставени од без граници. Без разлика дали се упатувате на плажа, скара или обичен ден надвор со пријателите, овој сет е совршен избор. Врвот на резервоарот Halter е дизајниран да ве одржи ладно и удобно со својата ткаенина што може да дише и ласкаво сечење. Соодветните шорцеви се подеднакво удобни и стилски, со удобен еластичен лента за половината и симпатичен дизајн што ќе ве чувствуваат сигурни и шик. Само на. Материјал : 96% полиестер/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 '' и носи големина S. сет вклучува : 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Карактеристики на резервоарот : стил на пуловер; Halter V-врат; V ленти од грб; Контраст цевки; Широк опседен полите. Карактеристики на шорцеви : стајлинг на влечење со еластична лента за половината за дополнителна удобност; Контрастно цевководи. Topенски резервоар за застој и шорцеви поставени од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.