Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Пастен полнети маслинки од манзанила, Оз

Пастен полнети маслинки од манзанила, Оз

DEN 119.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Донесете зголемен вкус и елегантен стил на вашиот следен оброк со маслинки. Користете ја оваа деликатес на врвот на стекови, во бавен шпорет со хоризо, во пријатно и со најразлични други оброци. Маслиновите полнети со Пименто имаат посебен залак со сјаен, но избалансиран целосен вкус што може да работи во коктел пијалок, како и лек за садови со високи производи. Оваа ставка доаѓа во стаклена тегла од 7 fl Oz што е лесно да се чува во вашиот шкаф или фрижидер и има капа на завртка за да се обезбеди оптимална свежина по отворањето. Овие маслинки имаат само 25 калории по порција и содржат железо. Уживајте во оваа класична ставка во мартини или со печено пилешко и каперси. Пастен полнети маслинки од манзанила : Увезено од 1874 година. Полнети со Пименто. Полнените маслинки од манзанила се вкусни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.