Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Без граници на беспрекорен резервоар на јуниорите

Без граници на беспрекорен резервоар на јуниорите

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Одржувајќи го ладно без врвен резервоар за граници. Необичен грб му дава трендовски привлечност на овој летен главен дел. Симпатична со фармерки, шорцеви или слоевито под вашата омилена јакна. Исклучиво на. Моделот е 5'10 "и носи со големина M. опремена. V-вратл; стилизирање на пуловер. Без ракави; тенки, прилагодливи ленти со акцент на прстенот во грб. Увезен. Беспрекорен резервоар на јуниори од врвот од без граници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.