Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Кутии За Пакување торта Еко-пријателски Безбедно Запечатување На Врвот Круг Простор Персоналните Лесни Пекарница Пакување Пет Транспарентен Дизајн Торта Кутии К?

Кутии За Пакување торта Еко-пријателски Безбедно Запечатување На Врвот Круг Простор Персоналните Лесни Пекарница Пакување Пет

DEN 479.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : тоа е кутија за пециво која е отпорна на маснотии, отпорна на абење, отпорна на прашина и нелеплива, што може да го заштити вашето пециво од прашина. Може да ја собере тортата со хартиена чаша со стандардна големина. Контејнерите за кутии за торта не содржат бпа-бесплатно. Кутии за торта се исто така наредени, што може да ви помогне да заштедите простор за складирање.Користењето на овие преносни кутии за пециво за торта не само што може да ја украси вашата торта, туку и да ги заштити вашите колачи. Нашиот транспарентен пластичен контејнер за торта со чаши за хартија има за цел безбедно сместување и транспорт на колачи со хартиени чаши. На врвот има кружен простор. Затоа, можете лесно да ги прилагодите вашите налепници, етикети или логоа дома. Запечатувањето со безбедна тока помага тортата да ја задржи влагата.Направени од домашно МИЛЕНИЧЕ за повеќекратна употреба, нашите готови контејнери се транспарентни, може да се рециклираат.Имаме 2 стилови за вашиот избор.Нашиот проѕирен сад за кутии за торта е многу погоден за прикажување хартиени чаши, мафини, макарони итн.Име на ставка : Кутии За Пакувањематеријал : Петфеатури : Безбедно Запечатување, Горен Кружен Простор, Пакување За Пекари Детали За Големината : Дијаметар На Дното На Една Мрежа : 5 см/1,97", Горен Внатрешен Дијаметар : 8 см/3,15", Надворешен Дијаметар : 9,8 см/3,86", Висина : 8,8 см/3,46 " (Прибл.) Надворешна Должина на двојна Мрежа : 17,5 см/6,89 " (Прибл.) Забелешки : количината е околу 50 парчиња, поради рачна пресметка, количината може да има 1-3 парчиња повеќе или помалку, се надевам дека ќе разберете, благодарам.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 50 х Кутии За Пакување тоа е кутија за пециво која е отпорна на маснотии, отпорна на абење, отпорна на прашина и нелеплива, што може да го заштити вашето пециво од прашина. Може да ја собере тортата со хартиена чаша со стандардна големина. Контејнерите за кутии за торта не содржат бпа-бесплатно. Кутии за торта се исто така наредени, што може да ви помогне да заштедите простор за складирање. Користењето на овие преносни кутии за пециво за торта не само што може да ја украси вашата торта, туку и да ги заштити вашите колачи. Нашиот транспарентен пластичен контејнер за торта со чаши за хартија има за цел безбедно сместување и транспорт на колачи со хартиени чаши. На врвот има кружен простор. Затоа, можете лесно да ги прилагодите вашите налепници, етикети или логоа дома. Запечатувањето со безбедна тока помага тортата да ја задржи влагата. Направени од домашно МИЛЕНИЧЕ за повеќекратна употреба, нашите готови контејнери се транспарентни, може да се рециклираат. Имаме 2 стилови за вашиот избор. Нашиот проѕирен сад за кутии за торта е многу погоден за прикажување хартиени чаши, мафини, макарони итн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.