Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Рептил Лопата Сифтер, Песок Лопата, Мачка Отпадоци Лопата, Почиста Песок Сито, Алатка За Чистење Терариум,, Куче Пу Скупер, Миленичиња Материјали,, Мачка Песок Лопат?

Рептил Лопата Сифтер, Песок Лопата, Мачка Отпадоци Лопата, Почиста Песок Сито, Алатка За Чистење Терариум,, Куче Пу Скупер,

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Опис : Исклучително лесен за чистење и одржување.Ослободете се од неволјата на нечистотијата на вашите раце и лесно исчистете го креветот на рептилот со удобната рачка.Ergономската рачка ја прави удобна и држете ја раката подалеку од извалканото легло.Фина мрежа и издржлива.Материјал : : 2 парчиња, Големина () : Прибл.26, 5х11см/10, 43х4, 33инчпакетот Вклучува : Рептил Лопата Sifter Note : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Материјали За Миленичиња. Алатка За Чистење На Терариум.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.