Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
- Путер - Постер за групни wallидови со магнетна рамка, 22.375 34

- Путер - Постер за групни wallидови со магнетна рамка, 22.375 34

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ова трендови на меѓународни БТС - путер - Постер за групни wallидови. Постерите за врамени трендови се дизајнирани со висококвалитетни, повеќебојни уметнички дела и имаат чист, модерен дизајн и врвна сатенска завршница што ги подобруваат боите за да направат смела изјава за wallидови. Персонализирајте го вашиот простор со украсување со постери со врвни брендови и естетски дизајни. Од деца и тинејџери до возрасни, имаме нешто за секого. Трендови Меѓународни БТС - путер - Постер за групни wallидови со магнетна рамка : Трендовите Постери користат уметнички дела со висока резолуција и се отпечатени на хартија за постер овластена за FSC. Вклучува 2 пара дрвени шини со скриени магнети и појава на лагерна кожа. Лесно за склопување дизајн прави брза инсталација. Автентично, официјално лиценцирано уметничко дело. Димензии на постер : 22.375 "x 34", со рамка : 40 "x 24" x .5 ".

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.