Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Вештачки аранжман на Магнолија во вазна за цветни дизајн

Вештачки аранжман на Магнолија во вазна за цветни дизајн

DEN 639.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Додадете малку јужен шарм на домашните ентериери со овој прекрасен аранжман на вештачки магнолии. Омилена година во текот на целата година, овие големи бели цвеќиња се омекнуваат со реални зелени лисја што гледаат од вазна за цвеќиња. Совршено како централен дел, веднаш додава елеганција каде и да е прикажано. • Димензии на производот : H : 15 in. W : 12 in. D : 12 во • тенџере/вазна димензии : H : 6,5 IN. W : 6,5 in. Д : 6,5 во. • Веднаш додава елеганција каде и да е поставена • реални цвеќиња во потрага • Одлично како акцент на годината • Стои во вазна за цвеќиња за дизајн • Препорачано за употреба во затворен простор или покриена, заштитена локација на отворено • Свила цветни аранжмани се произведуваат со употреба на синтетички материјали и се добро дизајнирани и добро дизајнирани и конструирано да биде живот како изглед.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.