Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Нема граници на цврсто бикини на помладиот дното на пливање

Нема граници на цврсто бикини на помладиот дното на пливање

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Забавувајте се на сонцето со ова дното на бикини од без граници! Пар со совпаѓање на врвот или измешајте и совпаѓајте се за трендовски пресврт. Костумот доаѓа со прилагодливи врски и е целосно поставен. Направено од 82% полиестер и 18% спандекс. Увезени. Облека за пливање што прави прскање - ниту една граница не е вашата една станица за најжешките трендови во пливањето. Странични врски. Бикини одговара. Целосно наредени. 82% полиестер, 18% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.