Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Momentsубовни моменти со водечка дама по постпартална обликување на брифинзи

Momentsубовни моменти со водечка дама по постпартална обликување на брифинзи

DEN 399.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашите ovingубовни моменти по постпарталните брифинзи се дизајнирани со постпартална контролна зона за да ви помогнат да ја вратите таа форма пред бебето! Оваа удобна по породувањето по породувањето се крева високо над половината за да леже рамно додека го измазнува стомакот и оние несакани рачки за loveубов. Нашите ovingубовни моменти по постпарталните брифинзи се дизајнирани со постпартална контролна зона за да ви помогнат да ја вратите таа форма пред бебето! Оваа удобна по породувањето по породувањето се крева високо над половината за да леже рамно додека го измазнува стомакот и оние несакани рачки за loveубов. Се одликува со завршено околу стомакот и задното обликување, опремено со цврста контролна зона за постпартална. Ако редовно се носат, тие дури ќе ви помогнат да го израмните вашиот постпартален стомак! Со цврста двојна слој лесна поддршка, тие се практично невидливи под вашата облека! Вашето тело со континуирано ја менува формата по бременоста и благодарение на нашата флексибилна плетена ткаенина, нашите брифинзи секогаш ќе бидат таму за да се прилагодат со вас. Сè на сè, со таков дискретен и удобен дизајн, никој нема да се сомнева дека носите шамии; И не грижи се, можеме да чуваме тајна! Нови мајки, нема време да трошите : фатете си пар на lубовни моменти денес!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.