Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Линон Преодна Област Килим, 6.42 '9.25'

Линон Преодна Област Килим, 6.42 '9.25'

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Оживејте ја секоја просторија со прекрасен килим што дава софистициран, но неформален изглед. Дел од колекцијата која спојува едноставни конструкции, брилијантни дезени и модерни бои, ова е килим кој може да работи во широк спектар на домашни простори со својот елегантен преоден стил. И тоа е направено од 100% Лесен Полипропилен за нега. Можете да направите промена на подобро со килим што дава импресивна, уметничка изјава во вашиот дом. 6 ' 5 "х 9' 3 " е совршен за мали простории или дефинирање простори во поголеми простории. Спојување на модерни и преодни стилови со комплементарни акценти во боја. Машина Ткаени Во Турција. Рабовите се зголемија во координирање на предива. Рамен Исечен Куп. Редовно вакуумирајте. Исчистете го местото со влажна крпа и благ детергент. Се препорачува професионално чистење. Полипропилен ветува издржливост со леснотија на грижа. Се препорачува тепих (не е вклучен) за да се спречи лизгање. Машина Направена Изградба. Содржи Латекс. Килимите може да содржат привремени набори по пристигнувањето, да дозволат време наборите да се израмнат и да се смират.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.