Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Мармонт Хил Пеперутка Пеперутки Врамени Уметнички Отпечатоци

Мармонт Хил Пеперутка Пеперутки Врамени Уметнички Отпечатоци

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие две прекрасно насликани пеперутки се прекрасно детални во топли бои. Ова парче акварел е совршено за секој простор за живеење. Ова парче е отпечатено на платно пред да се протега преку дрвени решетки што не се искривуваат за изглед завиткан во галерија. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.