Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дремел Комплет За Прицврстување На Штитот Со Ротациона Алатка Со Додатоци

Дремел Комплет За Прицврстување На Штитот Со Ротациона Алатка Со Додатоци

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Штит Ротациона Приврзаност Пренасочува искри ? зголемена удобност од остатоци и искри при сечење, мелење, брусење и полирање апликации. Лесен за користење дизајн ? дизајнот на триење на пружината овозможува брзо прилагодување и пристапност до додатокот. Компактна големина? не се меша со работното парче бидејќи ги пренасочува остатоците и искрите.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.