Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тејлор Го Направи там9206н 6. во. Л Премиум Серија Морнарица Полиестер Браник Покритие-Големи

Тејлор Го Направи там9206н 6. во. Л Премиум Серија Морнарица Полиестер Браник Покритие-Големи

DEN 939.04
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Новиот Премиум Браник Го Покрива Тејлор 9206н Труп Гард 10-1/2" х 30 " Супер Гард 10-1/2" х 30 "Биг Б 10" х 26 " Морнарица : Изработена од 100% премиум полиестерска плетена ткаенина која изгледа одлично и трае сезона по сезона овие капаци за браници со голема тежина ја штитат финишот на вашиот труп и помагаат да се продолжи животот на вашите браници. Изграден за да одговара на повеќето стилови и големини на браникот. Погледнете ја табелата со големини за да го изберете вистинскиот капак за вашите браници. Ув заштитена абразија и мувла отпорна на држење во суровата морска средина. Со правилно чистење, капаците на браникот ќе траат многу сезони. Перење во ладна вода и благ детергент. Тејлор Премиум Полиестерски Капак На Браникот : Изработен од 100 проценти премиум полиестерска плетена ткаенина која изгледа одлично и трае сезона по сезона. Изграден за да одговара на повеќето стилови и големини на браникот. Погледнете ја табелата со големини за да изберете точен капак за вашите браници. Заштитени ОД УВ, отпорни на триење и мувла за задржување во суровата морска средина. Овие капаци за браници во тешка категорија го штитат финишот на вашиот труп и помагаат да се продолжи животот на вашите браници. Со правилно чистење, капаците на браникот ќе траат многу сезони. Перење во ладна вода и благ детергент.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.