Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фармерки Со Тенок Фит Перформанси на момчињата на леви, Големини 4-20

Фармерки Со Тенок Фит Перформанси на момчињата на леви, Големини 4-20

DEN 255.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Модерна, тенка варијација за класичните фармерки levi ' s® 511® паѓаат некаде помеѓу директно и слабо вклопување. Совршено е за деца кои сакаат да имаат малку поголема подвижност, но сакаат да ја задржат тесната нога. Супер-наполнет со детали за перформансите, како што е технологијата што ја отстранува влагата. Модерно, тенко вклопување со специјална издржлива ткаенина за подобри перформанси. Внатрешниот појас се чувствува мек на кожата. Традиционален дизајн со 5 џебови. Патент летаат. Појас јамки. Затворање на копчето.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.