Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Роден бесплатен заби за четка за џвакање, БПА бесплатно

Роден бесплатен заби за четка за џвакање, БПА бесплатно

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нежно исчистете и смирете ги нежните непцата на бебето со родената бесплатна тета за четка за џвакање. Без силиконскиот тета за БПА може да се користи на собна температура, разладен или замрзнат за дополнително смирување. Направено е од силиконски медицински степен и има лесна рачка за зафат. Роден бесплатен тета за четка за гума за џвакање, БПА бесплатно : Чистење и смирување на непцата за бебиња. Направено од силикон од медицински степен. Може да се разлади или замрзна. Лесна рачка за зафат. БПА бесплатно. Прашања за потсетување на производи? Предметите што се дел од отповикување се отстранети од страницата и веќе не се достапни за купување. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.