Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хиглос Производи ХИГ33618-Среќни Срца Умираат Исечете Ја Границата Во Училницата-На 6

Хиглос Производи ХИГ33618-Среќни Срца Умираат Исечете Ја Границата Во Училницата-На 6

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Играчките играат клучна улога во развојот на детето. Играчки едноставно како дрвени блокови или нумерирани загатка, развива когнитивни и физички вештини. Сложените загатки, автомобилите со далечински управувач, пиштолите со меурчиња помагаат да се научат и анализираат причинско-последичните ефекти и просторните односи. Бебињата имаат тенденција да играат се повеќе и повеќе со такви играчки и да се прават среќни. Односот на децата кон нивните играчки ги негува на голем начин. Карактеристики среќните Срца Умираат Исечете Ја Границата Во Училницата среќните срца границите на огласната табла се прекрасни срца што ќе привлечат внимание кон огласните табли во училницата.12 По Пакет од 6 спецификации оценки : Одделение Прек, Одделение К, Одделение 1, Одделение 2, Одделение 3, Одделение 4, Одделение 5, Одделение 6, Одделение 7, Одделение 8, Одделение 9, Одделение 10, Одделение 11, одделение 12аги : Возраст 3, Возраст 4, Возраст 5, Возраст 6, Возраст 7, Возраст 8, Возраст 9, Возраст 10, Возраст 11, Возраст 12, Возраст 13, возраст 14 тежина : 3 килограми - sku : Essen57103 продадени како 6 парчиња/Пакет. Умре-Намалување На Границата. Среќни Срца изборот на огласна табла ќе донесе весела насмевка на секоја огласна табла во училницата. 3 "х 216". Печатени на картон со врвен квалитет за издржливост. Среќни Срца. Карактеристики 36 ' of граница во секој пакет. 4-10 години. 216 ' Вкупната граница.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.