Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски оксфордс во сива боја

Женски оксфордс во сива боја

DEN 591.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие Оксфордс земаат пост-модерно вртење на класичен изглед на Оксфордс. Одликувајќи се со Faux кожа горната, чипка за прицврстување, бадемово пети и класичен дизајн на брог. ПУ го горната, гумена надворешна плоча. Ако мерењето на стапалото е на половина пат помеѓу големини, изберете поголема големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.