Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бинмер Кошули Со Долги Ракави За Жени плус големина врвови со долги ракави Женски Секси Кристал В-Врат Чипка Сплетка Мрежа Со Долги Ракави Пуловер Врвна Блуза Маиц?

Бинмер Кошули Со Долги Ракави За Жени плус големина врвови со долги ракави Женски Секси Кристал В-Врат Чипка Сплетка Мрежа Со

DEN 372.96
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Забелешка : нашата вистинска големина е различна од табелата со големини, ве молиме погледнете ја табелата со големини на фотографијата, водичот за големина не е наш, ве молиме не користете! ! ! Ако не ја пронајдете вистинската големина, можете да не контактирате за обработка. Жените Секси Кристал V-Вратот Чипка Сплетка Мрежа Долг Ракав Пуловер Врвот Блуза Маица Карактеристики : 1.Материјал : Полиестер, Мек и Удобен 2.Карактеристики : Долг ракав, Дневен, Моден Стил. 3.Мека, растеглива ткаенина што дише обезбедува исклучителна удобност и издржливост. 4.It ќе биде совршено за спарување со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет или зима. 5.Содржина на пакетот : 1 Х женски врвни информации За Производот : Сезона : Пролет Зима Лето Пол : Жени Повод : Мода, Дневен Материјал : Должина На Полиестерска Блуза : Редовен Стил : Мода, Секојдневен . Големина Шема. Големина : С Големина. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80 "Должина : 64см/25.20 " Ракав : 60см/23.62" . Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 100см/39.37 "Должина : 65см/25.59 " Ракав : 61см/24.02" . Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.34 "Должина : 66cm/25.98 " Ракав : 62cm/24.41" . Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 111см/43.70 "Должина : 67см/26.38 " Ракав : 63см/24.80" . Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 119см/46.85 "Должина : 68см/26.77" Ракав : 64см/25.20 " Машинско Перење, Миење Раце или Хемиско Чистење. Кружен врат или Врат со долги ракави врвна женска блуза, лесна за ставање и исклучување, топла и лежерна. Разновиден дизајн, погоден за различни прилики. Печатена шема, персонализирана и модерна. Нашата табела со големини е на малата страна, ве молиме погледнете ја нашата табела со големини за избор. женски блузи 3/4 ракав со јака;женски блузи дозвола под 1 10;женски блузи плус големина долги ракави;3x женски врвови армија зелена;туника блузи за жени долг ракав;женски туника блузи за хеланки долг ракав;женски туника врвови 3/4 или долг ракав;плус големина женски блузи и блузи копче нагоре;женски врвови на дозвола под 5 5.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.