Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Женски Сонце Сламена Шапка Широк Обод Летна Шапка Преклоплива Навивам Флопи Плажа Капи За Жени

Женски Сонце Сламена Шапка Широк Обод Летна Шапка Преклоплива Навивам Флопи Плажа Капи За Жени

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

За Оваа Ставка. Боја : розова црвена, розова, беж, сива, небесно сина, светло розова. Материјал : Памук. Димензии : Обем На Главата : 49~58см, Ширина На Работ на Капа : 13см, Висина На Капа : 11см. Пакетот Вклучува : 1 х шапка За Плажа. Забелешка : . - Пакетот вклучува само една капа на плажа. - Ве молиме погледнете го мерењето. Малата грешка во мерењето е дозволена во нормален опсег. - Може да има мала разлика во бојата поради мониторот, камерата или други фактори, ве молиме погледнете ја физичката ставка. Заштита : дизајнот Со Широк обод на шапката за плажа обезбедува сенка за заштита на лицето од сончева светлина. Прилагодлив : внатрешната прилагодлива низа ја прави шапката за плажа поудобна и поудобна за носење според обемот на главата. Дише : меката капа за плажа дише и удобна за носење цел ден кога излегувате. Стилска лента : шапката за плажа е дизајнирана со лента што може да се направи во различни стилови според вашите различни потреби. Пренослив : капата за сонце на плажа може да се навива во вашата чанта или други кеси за складирање за лесно и практично носење. Ве молиме имајте предвид дека има само една капа за пакувањето и погледнете ја физичката ставка за Нејзината Боја И Големина Заштита : дизајнот Со Широк обод на капа за плажа обезбедува сенка за заштита на лицето од сончева светлина. Прилагодлив : внатрешната прилагодлива низа ја прави шапката за плажа поудобна и поудобна за носење според обемот на главата. Дише : меката капа за плажа дише и удобна за носење цел ден кога излегувате. Стилска лента : шапката за плажа е дизајнирана со лента што може да се направи во различни стилови според вашите различни потреби. Пренослив : капата за сонце на плажа може да се навива во вашата чанта или други кеси за складирање за лесно и практично носење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.