Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
феибоји пети за дишење женски летни ткаат рамни чевли за плажа отворено лизгање на сандали лак женски сандали

феибоји пети за дишење женски летни ткаат рамни чевли за плажа отворено лизгање на сандали лак женски сандали

DEN 239.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Женски Летни Плетени Чевли Со рамни Плажи Што дишат Отворено Лизгање На Сандали Машнички Женски Сандаликарактеристики : ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Погодни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време Пол : Жени/ Сезона : Пролет, Aut,Летен Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли) Зголемете Високо : БЕЗ Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото. Горен Материјал : должина На Стадото : БЕЗ Стил На Прсти : Материјал За Тркалезна Постава : обем НА СТП : Нема Висок Стил На Пета : Материјал Со Рамен Ѓон : Гума ве Молиме, кажете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно. Стил : Секојдневен, Моден Материјал За Влошки : Стп Платформа Висина : 4см/1.57 "Чевли Висока Пета : 4см/1.57" Метод На Затворање : ЛИЗГАЧКА ЗАБЕЛЕШКА : Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Варира од Горенаведеното .Единствен Материјал : Гумазголемување Високо : Не Ве Молиме известете ни многу можно за вашето барање за да можеме да ви помогнеме со вашите специфични потреби. Секогаш сме среќни да помогнеме секаде каде што е можно.Сезона : Пролет, Aut, Лето Материјал За Влошки : Пустил : Лежерна, Модна Платформа Висина : 4см/1,57 "Чевли Висока Пета : 4см/1,57" Висока Пета Стил : Рамна Должина : Сега Топол Потсетник : Различни Стилови На Чевли, Ве Молиме Изберете Ја Големината според Типот на Стапалото.Пол : Жени/Горен Материјал : Метод На Затворање На Стадото : Материјал За Лизгање Преку Интернет : Стил На Путо : Кружен Обем : Пакет : 1 Пар Чевли(Не Вклучувајќи Кутија За Чевли)Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Слободно Време : 37 САД : 6,5-7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,5 ЕУ : 36 ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,3" широк Стапало : 8,5-9см/3,4-3,5" Големина : 38 Сад : 7,5 Велика Британија : 5 Еу : 37 Цн : 240 Должина На Стапалото : 24см/9,5" Ширина На Стапалото : 9см/3,5" Големина : 39 Сад : 8 Велика Британија : 5,5 еу : 38 ЦН : 245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,5 СМ/9,7" Широк Стапало : 9-9,5 см/3,5-3,7" големина : 40 Сад : 8,5 Велика Британија : 6 Еу : 39 Цн : 250 Должина На Стапалото : 25см/9,8" Широк Стапало : 9,5 См/3,7" Големина : 41 Сад : 9 Велика Британија : 6,5 Еу : 39,5 Цн : 255 должина на Стапалото : 25,5 СМ/10" ШИРОК СТАПАЛО : 9,5-10СМ/3,7-3,9" големина : 42 сад : 9,5-10 Велика Британија : 7 Еу : 40 Цн : 260 Нога Должина : 26см/10.2" Нога Широк : 10см/3.9" Големина : 43 Сад : 10.5 Велика Британија : 7.5 Еу : 41 Цн : 265 Нога Должина : 26.5 см/10.4" НОГА ШИРОК : 10.5 СМ/4.1" забелешка : Различни Компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската Ставка може варирајте малку Од Горенаведеното. Соодветни Сцени : Отворено/Секојдневно/Забава/Плажа/Работа/Одмор. Пол : Жени/. Сезона : Пролет,Aut, Лето. Пакет : 1 Пар Чевли (Не Вклучувајќи Кутија За Чевли).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.