Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Уникатни поволни цени Фланел декоративно фрлање перница за капаци сина 24 24

Уникатни поволни цени Фланел декоративно фрлање перница за капаци сина 24 24

DEN 209.44
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Изработено од 100% високо квалитетна микрофибер полиестерска фланела ткаенина, оваа уникатна почна договори квадратна декоративна капа за фрлање перници се карактеризира со текстура деликатна густа кадифон, дизајн со двоен слој, висококвалитетна нишка за шиење и невидлива дизајн за затворање на патент, што ви овозможува лесно да ја одвоите и миете капакот. Мека и удобна и анти-пилинг, случаите со перница за фрлање перница не само што ја украсуваат вашата соба за да додадете допир на текстура, туку и промовираат стилска атмосфера. Совршени декоративни капаци за перници и софа за вашата дневна соба, спална соба, игротека, канцеларија, домашна куќа, кафуле, автомобили, итн. суво ниско. Ве молиме, проверете дали перниците се вклопуваат во вашата перница пред да ја набавите и оставете мала разлика во бојата, како резултат на варијациите на резолуцијата на мониторот и осветленоста на светлината во студиото. Единствени поволни цени микро плоштад, декоративни капаци за фрлање перници, 2-парчиња уникатни поволни цени микро плоштад декоративни капаци за фрлање перници, 2 парчиња 100% микрофибер полиестерска ткаенина од фланел. Достапна големина : 18 "x 18", 20 "x 20", 24 "x 24". Скриен патент дизајн. Стилска текстура на 3Д quакард. Совршено е да се додаде на кој било тросед, кревет, столче за замав, автомобил, итн. Вклучува сет од 2 случаи на фрлање перници, перница не е вклучена. Машинско миење ладно. Земја на потекло : Увезен. Содржина на ткаенина : 100% полиестер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.