Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дневник За Боење За Возрасни: Анксиозност

Дневник За Боење За Возрасни: Анксиозност

DEN 284.80
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Клиничкиот терапевт, Кортни Вегнер внимателно ги избра илустрациите и поттикнувањата во ова интерактивно списание за боење за возрасни за нивната медитативна моќ да го подобрат вашето искуство во дневникот и да помогнат во вашето патување на самооткривање и патот до среќата. Карактеристиките вклучуваат : - 80 лесно обложени страници за пишување обезбедуваат многу простор за снимање на вашите мисли - 40 страници за изразување за дудлинг personal рефлексии, цитати, песни или скици - 40 професионални илустрирани слики за боење за возрасни со различна тежина-висок квалитет 70# хартијасекоја тема е достапна во различни теми за боење и широк спектар на прекрасни корици. Дневник За Боење За Возрасни : Анксиозност (Цветни Илустрации, Племенски Цветни) (Мека).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.