Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Hwmodou Женски Егзотични Долна Облека Долна Облека Мода Види Преку Синџир Чипка Пролет Лето Ноќна Облека Градник За Жени

Hwmodou Женски Егзотични Долна Облека Долна Облека Мода Види Преку Синџир Чипка Пролет Лето Ноќна Облека Градник За Жени

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Големина : С Половината : 62см/24.41" Должина : 24см/9.45" Под Биста : 66см/25.98" Големина : М Половината : 66см/25.98" Должина : 25см/9.84" Под Биста : 70см/27.56" Големина : Л Половината : 70см/27.56" Должина : 26см/10.24" Под Биста : 74см/29.13" мекиот материјал нема да ве чеша, туку ќе го стави вашето тело во опуштен статус.Прилика : Романтична ноќ, Невестинска Долна Облека, Брачна Ноќ, Меден Месец, Годишнина и состаноци итн.Можете да го носите одделно или да го спарите со фармерки, како и здолниште за убав изглед.Може да бидете секси, зачудувачки и елегантни без разлика каква е формата на вашето тело. Нашата лигерија со шуплив дизајн. Тоа ве прави да изгледате зачудувачки и секси. Одлично е да ја покажете формата на вашето тело.Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате. Прилика : Облека За Спиење, Ноќна Облека. Убаво За Брачна Ноќ, Меден Месец, Денот на Вљубените, Годишнината,Спалната Соба или секоја вечер. Спарете ја оваа долна облека со вашите омилени додатоци и потпетици за да го комплетирате изгледот. Тој е разноврсен и може да се носи со различни тимови за да се создаде уникатен и зачудувачки изглед. Долна облека доаѓа во различни бои, па можете да изберете оној кој одговара на вашиот стил и личност. Изненадете го партнерот со оваа долна облека како подарок за Денот на Вљубените, родендени, годишнини или која било посебна пригода. Материјалот што се користи во овој комплет за долна облека е со убав квалитет, осигурувајќи дека е и мек и удобен против вашата кожа. Ткаенината е исто така растеглива, обезбедува убаво вклопување за сите типови на тело и го прави убаво за романтична ноќ со вашиот партнер.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.