Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Хаваи Воини Концепти Спорт Потрага Плетени Панталони-Јаглен

Хаваи Воини Концепти Спорт Потрага Плетени Панталони-Јаглен

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Ако сте најголемиот хаваи воини фан околу, овие Потрага Плете Панталони се совршени за вас. Овие Концепти Спортски панталони се одлични за релаксирање на денот на играта подготвени да навиваат На Хаваи воини. Тие имаат задебелени графики на тимот што ќе изгледаат одлично кога ќе се комбинираат со слатка маичка На Хаваи воини. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Концепти Спорт. Инсем на големина м мерки прибл. 30.5''. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 53% Памук/47% Полиестер. Два странични џебови. Увезени. Графика за печатење на екранот. Еластичен појас со затворање на врвка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.