Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Тир Џетвеј ЈУЛИ 295 75Р22. 146 143Л Ч Комерцијална Гума

Тир Џетвеј ЈУЛИ 295 75Р22. 146 143Л Ч Комерцијална Гума

DEN 7225.76
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Јк Тир Џетвеј ЈУЛИ 3 е комерцијална гума која е наменета за употреба на сите позиции во апликации на долги релации. Широките жлебови во шарата овозможуваат подобро влечење и перформанси на влажни патишта со отстранување на водата од контактната лепенка на гумата, а силната обвивка НА Авионот ЈУЛИ 3 промовира дури и абење за долг животен век на шарата. Дизајниран за употреба на сите позиции на комерцијални камиони и автобуси во апликации на долги релации. Широките жлебови во шарата ја отстрануваат водата од контактната лепенка на гумата за подобро влечење и перформанси во влажни временски услови. Изграден со издржливи материјали кои го намалуваат нерамномерното абење за подолг век на траење. Силното куќиште ја зголемува силата и издржливоста за поголем капацитет за носење товар. Големиот отпечаток става повеќе гума на патот за да ја зголеми стабилноста и да го одбрани нерамномерното абење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.