Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Anенски плус со големина на качулка со пакувања со качулка-се нагоре во мала торбичка

Anенски плус со големина на качулка со пакувања со качулка-се нагоре во мала торбичка

DEN 2.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Лесен и спакуван, овој женски плус големина анорак од временските услови е совршена јакна за животниот стил на живот. Овој анорак е отпорен на вода и има аспиратор за да ви помогне да ве заштити од елементите, а најдобро од сè, анорак пакува во мала торбичка за лесно патување и дополнителна погодност. За затворањето на предното затворање и прилагодливата половината обезбедуваат безбедно вклопување, додека долгите ракави имаат јазичиња. Два пригодни предни џебови ја комплетираат дождовната јакна со плус големина, која е достапна во разновидни стилови. Временски тамерски женски плус-со големина на качулка со пакувања со качулка-се нагоре во мала торбичка : 100% полиестер. Плус-големина анорак. Водоотпорен . Пакува во мала торбичка. Сеопфатна печатена шема. Затворање на предниот дел на зип. Долги ракави со прилагодливи јазичиња за ролни. Худ со цртеж. Прилагодлива половината со цртеж. Две предни џебови. Достапно во разновидни стилови. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, само белило што не е хлор кога е потребно, сува суво ниско, ниско железо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.