Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Слупел индустрии Месечина и грб сакана месечина насмеани облаци starsвезди Детска сликарска галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, 20, дизајн од Рејч?

Слупел индустрии Месечина и грб сакана месечина насмеани облаци starsвезди Детска сликарска галерија завиткана од платно печатење

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашето истегно платно се создава со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за висини . уметнички дела се однесуваат на : облаци, месечина, ryвездено небо, ноќно време. Дизајн од Рејчел Ниман.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.