Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Најаријан Здраво Кити Студија за пишување биро

Најаријан Здраво Кити Студија за пишување биро

DEN 0.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Студијата „Најаријан здраво Кити“ за пишување ќе го има вашето дете подготвено да изврши домашни задачи и активности. Се одликува со прилично вградена работна површина, удобно столче и коцки под приложениот стол. Исто така е насликано во розовото потпишување на Hello Kitty со детална графика. Оваа биро за здраво писе е погодно и лесен за склопување. Тоа му дава на вашето малечко доволно простор за правење уметност, занаети и загатки. Кобичето под столот е идеално за складирање на разни предмети и книги за боење. Оваа биро е изработена од трајно тврдо дрво и е функционален начин да го задржите вашето мало зафатено. Студијата „Најаријан Здраво Кити“ за пишување ќе направи убав додаток на игротеката на вашето дете. Најаријан Здраво Кити Студија за пишување биро : Возраст Опсег : 2 до 6 години. Издржлива конструкција на тврдо дрво. Изобилна, опремена работна површина. Удобно столче. Hello Kitty Desk има коцки под приложениот стол. Димензии : 22 "W x 20" D x 23 "H. Прави убав додаток на игротеката на вашето дете. Доста простор за правење уметност, занаети и загатки. Прашањата за потсетување на производот? Предмети што се дел од отповикување се отстранети од Веб -страница, и веќе не се достапни за купување. Овие артикли вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено до адресата дадена во моментот на купувањето. За комплетно Потсетете се на информации, одете на потсетување.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.