Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Про-Шут Мерач Пушка Создаден Четка 16-ТИ

Про-Шут Мерач Пушка Создаден Четка 16-ТИ

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Про-Шут 16 Мерач Пушка Создаден Четка 16 конструкцијата се состои од Месинг Јадро со Бронзени Влакна и јамка крај. Овој Тип на конструкција со висок квалитет На Клупата ја прави најдобрата четка достапна за пушки. Стандардна Американска Пушка #5/16-27 нишка. Про Застрелан 10 Мерач Пушка Четка : Изградба се состои Од Месинг Јадро и Бронзени Влакна со јамка крајот. Овој (Клупа) висококвалитетен тип на конструкција ја прави оваа најдобра четка достапна за пушки. Одлично за снимање на натпреварот и честа употреба.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.