Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Indtries intures розова loveубов типографија смели цветни букви пролетни цвеќиња, 20, дизајн од Ришел Лин Гарн

Indtries intures розова loveубов типографија смели цветни букви пролетни цвеќиња, 20, дизајн од Ришел Лин Гарн

DEN 583.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 16 x 1,5 x 20 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со потпирање и поставување нови уметнички дела против wallид или рамна површина . Нашето истегно платно е создадено со највисоки стандарди. Ние сме само со највисок квалитет на мастила и платно на нашите печатачи во мотика, а потоа исечете ги раката и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела од 1,5 инчи за висење. А . Дизајн од Ришел Лин Гарн.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.