Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
2xl Електричен Механички Техничар Ретро Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

2xl Електричен Механички Техничар Ретро Стил Памучна Маица Со Кратки Ракави Со Недефинирани Подароци

DEN 303.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашиот 100% Памучен Унисекс врат на екипажот црн Електричен Механички Техничар Маица Во Ретро Стил го прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Електричен Механички Техничар Ретро Стил отпечатен преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Црно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.