Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бебе Момчиња Девојчиња Девојче Зимски Снежни Костими Капути Мало Бебе Момчиња Симпатична Мода Еднобојна Зимска Качулка Чувајте Топла Памучна Облека Дебел Капут 2

Бебе Момчиња Девојчиња Девојче Зимски Снежни Костими Капути Мало Бебе Момчиња Симпатична Мода Еднобојна Зимска Качулка Чувајте

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Мало Бебе Момчиња Симпатична Мода Еднобојна Зимска Качулка Чувајте Топла Памучна Облека Дебел Палтокарактеристики : + МАТЕРИЈАЛИ●јакната е изработена од материјал однадвор, има ефект на задржување на топлина, што е повеќе ветроупорно што има убави перформанси при дожд.Момчиња и девојки јакна е удобност и ветроупорен капут.Questable jate има непорозна мембрана за исклучителна пропустливост на влага. Оваа мембрана ефикасно го апсорбира и дисперзира потењето за брзо испарување, одржувајќи го абењето суво и удобно.Момчињата девојчињата пролетни есенски мантили ветробраните имаат дизајнерска хауба, испакнатиот дел може да спречи дождовница да падне на лицето на децата. И заштитниот штитник на брадата може да ја заштити брадата од повреди. ●Симпатична Достапна во неколку класични бои, вклучувајќи сина, сива, розова и црна, оваа зимска јакна е совршен подарок за синови и ќерки, внуки и внуци, браќа и сестри, Братучеди и пријатели.Убав подарок, божиќен подарок/подарок За Ноќта на Вештерките/подарок за деца/подарок за син/подарок за ќерка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.