Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Луксор Рамни Полици В Полица За Повлекување Црна Презентација Станица

Луксор Рамни Полици В Полица За Повлекување Црна Презентација Станица

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

EA42 L - B Луксор 3 Рамни Полици W/ Полица За Повлекување Црна Презентација Станица, Луксор Series Серија Црна 3 полица презентација станица 32 "W x 18" D рамни полици. Има и полица за повлекување. Има 33% поголем капацитет од стандардната количка 24"W x 18" D. Имаleономска рачка за туркање обликувана во горната полица, доаѓа Со Четири 4" целосни вртливи тркалца, две со сопирачка за заклучување. Полиците и Нозете се конструирани со термопластична смола обликувана со инјектирање. Има 300 Килограми. Капацитет на тежина (рамномерно распореден ). Луксор Series Серија Црна 3 полица презентација станица 32"В х 18" Д рамни полици. Има и полица за повлекување. Има 33% поголем капацитет од стандардната количка 24 "W x 18" D. Имаleономска рачка за туркање обликувана во горната полица, доаѓа Со четири тркалца со целосна вртење од 4 инчи, две со сопирачка за заклучување. Полиците и Нозете се конструирани со термопластична смола обликувана со инјектирање. Има 300 Килограми. Капацитет на тежина (рамномерно распореден ).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.