Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Sun Zero Randall Blackout Rod Pocket Geometric Print Curne, 37 63

Sun Zero Randall Blackout Rod Pocket Geometric Print Curne, 37 63

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Панелите за завеси на Sun Zero Randall додаваат функција и стил на кој било простор за живеење. Опремен со вграден џеб за шипка за лесно закачување на стандардни шипки за завеси до дијаметар до 1,5 ". до 25%. Удобноста е оптимизирана со термички својства кои помагаат да 37 "Ширина до 96 " Должина. Летната топлина и зимската студ надвор од вашиот дом.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.