Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Collection Колекција Cream168а Крем Рѓа Килим

Collection Колекција Cream168а Крем Рѓа Килим

DEN 3089.76
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сафавиех Collection Колекција Cream168а Крем / ' Рѓа Килим Колекцијата Ru килим резонира класично-современ пица. Со безвременски мотиви обвиткани во модерна боја и суптилна потресена патина, Ar извонредно го претставува преодниот стил на поставување трендови. Овие килими за возвишена област се направени со користење на еластични синтетички предива за долготрајна боја и убавина. Килимот има приближна дебелина од 0,25 инчи.Повеќе од 100 години, САФАВИЕХ го поставува стандардот за фино изработени килими и мебел за дома. Од посакувани свежи и трендовски дизајни до безвременски парчиња со квалитет на наследство, изразувањето на вашиот уникатен личен стил никогаш не било полесно. Започнете со пребарување на тепих, мебел, осветлување, надворешен и домашен декор и откријте над 100.000 производи на SAFAVIEH денес. Висината на купот е 0,25-0,5 инчи. Гроздобер Стил. Шик Ориентална Шема.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.