Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Лиертер Ретро Гроздобер Велосипед Предводена Предна Светлина Предупредување За Безбедност На Фаровите Ноќно Светло

Лиертер Ретро Гроздобер Велосипед Предводена Предна Светлина Предупредување За Безбедност На Фаровите Ноќно Светло

DEN 223.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Функција : Одличен Материјал : Цврсто Висококвалитетно Издржливо метално тело, го прави солиден и издржлив. Специјалната леќа обезбедува оптимален излез на светлина. Со бела ЛЕР, специјално погодна за возење ноќе.Широк Опсег На Осветлување : 160° агол на гледање.Возењето ноќе ви носи безбедност. Нашиот фар за велосипед ве прави совршено видливи ноќе и нуди одлична заштита на патот.гроздобер стил, школка во боја, го прави вашиот велосипед уникатен.Удобен и Лесен за Употреба : самоинсталација и прилагодување.ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА копчето, лесен за контрола на вклучувањето и исклучувањето на светлото. Заградата е инсталирана во предната сопирачка или вилушка дупка на фиксен запчаник. Не може да се инсталира ако вашиот велосипед има поранешни полици спецификација : Материјал : АБС инженеринг пластика боја : сребро, големина на црни фарови : 7см (Диа). * 9 См (лево)Димензии На Заградата : 7см (Л) х 2см (В)Тип На Батерија : 3 ааа батерии (не се вклучени во пакетот)Тежина : 112пакетот Вклучува : 1 х ЛЕД фарови1 х полица.Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Карактеристики : Лиертер Ретро Гроздобер Велосипед 3 Предводена Предна Светлина Предупредување За Безбедност На Фаровите Ноќно Светло. Материјал : мала тежина, добра јачина и отпорност на добро температура, добра отпорност на удар. Изглед и перформанси : автоматско сечење, мазен раб, одговара на повеќето друмски велосипеди, нежна текстура. Компатибилност : мазна површина и извонредна изработка, одговара на повеќето велосипеди. Лесна Инсталација : Сосема нова и квалитетна, лесна за инсталирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.