Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Brinley Co. Comfortенски удобност дополнително широко чизми за возење на телето класично возење

Brinley Co. Comfortенски удобност дополнително широко чизми за возење на телето класично возење

DEN 1.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Влезете во трендовски прицврстувач за возење со дополнително широко чизми за теле од Caaja од Brinley Co. Овој багажник има материјал за велур, бадем пети и високо-низок дизајн. Loveе сакате како овој багажник е дел од нашата удобна линија и има дополнително широко теле, а акцентот на ток на коњи за чевли го комплетира овој уникатен багажник. Висина на пета : 1-инчен. Тип на пета : наредени. Висина на платформата : 1/2-инчен. Висина на вратилото : 14 1/2 инчи. Обем на теле : 17 1/2 инчи. Ширина на чевли : Среден. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : Фаукс велур. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : мемориска пена. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.