Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Сет за јадење со 5 парчиња Лексингтон со тркалезна маса и столчиња за задни прозорец, антички Бери црвена

Сет за јадење со 5 парчиња Лексингтон со тркалезна маса и столчиња за задни прозорец, антички Бери црвена

DEN 1.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Уживајте во појадок, ручек или вечера со семејството и пријателите кога се собрани околу сетот за јадење Лексингтон. Чистите линии и едноставниот стил го прават ова безвременски сет за јадење со елегантна привлечност. Цврстата конструкција на дрво го прави множеството издржлив, со години на употреба. Сет за јадење со 5 парчиња Lexington со тркалезна маса и 4 столици на задниот дел на прозорецот, Антички Бери Црвен сет вклучува една (1) тркалезна трпезариска маса и четири (4) столчиња. Конструиран од Rubberwood. Димензија на табелата : 42 "дијаметар x 30" ч. Дебелина на табелата : 0,7 ". Димензија на столот : 20,5" L x 17,2 "W x 35,5" ч. Бродови во четири (4) кутии. Предупредувања : Предлог 65 Причини : Овој производ може да ве изложи на хемикалии, вклучително и дрво прашина, што е познато на државата Калифорнија за да предизвика : карцином. Затегнување потрошувачи во Калифорнија. За да се усогласи со предлогот на Калифорнија 65 Овој производ го носи следното овој производ може да ве изложи на прашина од дрво, хемикалија позната на државата Калифорнија за да предизвика рак или дефекти при раѓање или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на/мебел www.p65warnings.ca.gov.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.