Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Petit Lem Boys 4- Game Over Поставена пижама

Petit Lem Boys 4- Game Over Поставена пижама

DEN 271.68
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Момчињата 2pc "игра над " pj set : s/s top & pant (мали момчиња и големи момчиња) Играта е над, време да легнете! Само на време за пролет и лето, оваа игра со 2 парчиња над сетот „Пижама“ доаѓа во полноќна сина боја совршена за гејмерот во вашиот живот. Со својата лесна памучна ткаенина со ребра, пантолоните се украсени со нашиот потпис еластична лента за половината што не влече или копа во кожата. Маицата може да се пофали со ракави од Раглан и ребрестиот околу вратот. Дечкото печатење на „Алвер“ го прави разигран додаток на неговата ноќна облека и дневна облека.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.