Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Костим за капење на Jојо Сива Крстбек

Костим за капење на Jојо Сива Крстбек

DEN 287.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дали вашето мало девојче е најкул девојка во универзумот? Сметаме дека е и таа го заслужува овој костим за капење Joо Siо Сива да го докаже тоа! Дизајнот на Criss Cross Back обезбедува вашите малечки да играат време нема да се мешаат поради пад на ремените на рамото. Овој костим за капење е направен од мешавина од полиестер спандекс и е машина што може да се мие. Ова е единствената костим за капење што треба да ја носи најкул девојка во универзумот! Костим за капење. Лесен. Распрснат. Туту. Официјално лиценциран. Производ на никелодеон. UPF 50+.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.