Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Атлетски работи женски јадро плете капри со предни џебови

Атлетски работи женски јадро плете капри со предни џебови

DEN 207.36
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Атлетик работи Core Core Core Corte Captimure Capty. Инстант леснотија. Проверете. Овие удобни плетени Каприс од атлетски дела се предодредени да бидат ваш нов викенд. 57/38/5 BCI памук/полиестер/спандекс Jerseyерси;. Emsенски Каприс ;. Повлечен стил со врзана вратоврска на половината;. Машинско миење ладно ;. Одделно или со слични бои ;. Само белило од хлор кога е потребно ;. Tumble Dry Low ;. Средно железо кога е потребно . направено во Индонезија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.