Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Womenенски Seamed Scoop Neck Ta

Womenенски Seamed Scoop Neck Ta

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овој резервоар за шипки за вратот на Данскин сега е сè што ви треба за ефикасно вежбање. Овој резервоар има технологија за влага, дозволувајќи му на вашето тело да се движи и да дише слободно. Дизајнот без ознака исто така помага да се додаде леснотија и удобност. Овој резервоар за вежбање на жени е лесен и има мрежен панел на задниот дел за дополнително ладење. Оваа ставка ќе помогне да се направи во форма поудобно. Можете исто така да изберете од различните разновидни бои. Предметот е машина што може да се мие за лесна грижа и погодност. Оваа ставка е издржлива и има врат од лажичка. Данскин сега женски резервоар за вратот на вратот, 2-пакет : 100% полиестер. Лажички врат. Tankенски резервоар за Racerback. Панел за мрежи на грб. Технологија за влага. Без ознака за дополнителна удобност. Машинско миење ладно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.