Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Бакстон Студио Виндзор Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Кралица Големина Насловот, Големо Ентериери

Бакстон Студио Виндзор Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Кралица Големина Насловот, Големо Ентериери

DEN 2.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Бакстон Студио Виндзор Модерна И Современа Темно Сива Ткаенина Кралица Големина На Насловот, Ентериери На Големо Ажурирајте го изгледот на вашиот салон за спиење со префинет изглед и квалитетни завршетоци на тапацираната глава Од ткаенина Виндзор. Изградена од цврсто гумено дрво и МДФ, главата На Виндзор е обложена со издржлива сиво-беж или темно сива полиестерска ткаенина. Одликувајќи се со длабоко копче со тафтуван дизајн и сребрени глави за нокти за модерен И ажуриран изглед, Виндзор е цврсто поддржан од дрвените столпчиња со пет нивоа прилагодливи претходно дупчени дупки за завртки на главата и две нивоа прилагодливи на рамката на креветот. Направено Во Малезија, насловот На Виндзор бара склопување. Спецификации модерна и современа глава конструирана од цврсто гумено дрво и мдф обложена со пена и тапацирана во полиестерска ткаенина дизајн на копчиња за тафтување сребрени глави за нокти тримпре-дупчат монтажни дрвени столбови за монтирање бара Модерна и современа глава. Изграден од цврсто гумено дрво и табла ОД МДФ. Обложена со пена и тапацирана во полиестерска ткаенина. Копче тафтинг дизајн. Сребрена ноктите глави намали. Пред-дупчат монтажа дрво мислења. Потребно е собрание. Произведено Во Малезија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.