Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Фестивалска бајка за посипување микс

Фестивалска бајка за посипување микс

DEN 1.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Покажете ја својата loveубов овој ден на вineубените со фестивалска бајка Sprinkle Mix! Овој класик на Денот на вineубените е совршен на врвот за вашите колачиња, кекси, сладолед или кој било друг десерт. Миксот на фестивалска бајка Sprinke доаѓа во контејнер што може да се реализира лесно за да додаде брилијантна боја на секоја конфекција. Фестивалска бајка Спринг микс додадете малку заслепена на вашето украсување. Совршено врвот за вашиот ден на в Valentубените. Resealable 2,6oz контејнер. Без глутен. Произведен во објект без ореви.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.