Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Илузии за илузии на женски облици на Ли Ридерс предно здолниште од А-линија

Илузии за илузии на женски облици на Ли Ридерс предно здолниште од А-линија

DEN 3.00
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Илузии на облик на облик на Ли Ридерс, предниот дел на здолништето на здолништето на а-линиите, флуитниот стил и ласкавите карактеристики, создаваат совршен пролетен и летен изглед во ова здолниште на А-линија. Користејќи ја моќта на перцепцијата од илузиите во форма, предните споеви помагаат визуелно да ги издолжете нозете. Обликување на ткаенини и џебови на грбот дизајнирани да го подигнат и ласкаат задниот дел, помагаат да се заврши контурното вклопување на оваа А-линија. Мидрата и продолжената должина обезбедуваат само удобност што ви е потребна за целодневно носење. Тенок вклоп. Контурирање одговара. Seamed Front. Среден пораст. Обликување на ткаенина. Дизајн на наука заназад џебови за кревање и обликување. 1i4mgw6.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.