Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
8- Надвор од патот- Машинирано лице црно -76 130.6

8- Надвор од патот- Машинирано лице црно -76 130.6

DEN 3.33
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Сè што ви треба во тркало, елеганција, стил и класа заедно со квалитет и сигурност. Ова тркало со легура на едно парче не е само уникатно, туку едно од најжешките на пазарот, стил што е сигурно да биде класик за наредните години. 20x14 8-180 Off Road FT-2 машинско лице/црно -76/130.6.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.