Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Плус маица за маици со големина на Avia Plus со кратки ракави

Плус маица за маици со големина на Avia Plus со кратки ракави

DEN 2.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Од салата до улица, ништо не ги победи перформансите и удобноста на патничкиот маица во Авиа. Супер-мека, со опуштено вклопување, оваа мета е подолга во грбот, така што обезбедува одлична покриеност кога е поврзана со хеланки. Лесен избор за вежбање или денови надвор. Исклучиво на. Материјал : 95% рајон/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Одговара : опуштено. Дефект : екипаж. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : кратки. Џебови : Ниту. Plusенска плус големина патничка маица од Авиа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.