Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Панталони за мајчинство Палацо со широки нозе

Панталони за мајчинство Палацо со широки нозе

DEN 0.67
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Овие зачудувачки породилни панталони панталони од 24/7 облека за удобност имаат еластична лента за половината и мека конструкција за удобно и ласкаво вклопување за кој било вид на тело. Достапно во најразлични бои за запирање на шоуто, дизајнот со широки нозе додава на разноврсноста на овие стилски панталони, што ги прави суштинско дело во секоја гардероба. Модел : Цврста боја. Начин на живот : Обично породилно. Материјали : 95-процент рајон, 5-процентен спандекс. Грижа : Машината за перење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.