Оди на формализација 0 0.00

0-Стока
Данок 0.00
Тотализиран 0.00
Дабулиу Слатки Цртани Влечки Жени Лесни Анти Лизгачки Лизгалки За Бања Летна Удобност Внатрешни Надворешни Сандали

Дабулиу Слатки Цртани Влечки Жени Лесни Анти Лизгачки Лизгалки За Бања Летна Удобност Внатрешни Надворешни Сандали

DEN 127.84
 

Достапно е за нарачката
Од стоката

Дебел Дизајн : дизајнот со дебел ѓон може да помогне да се намали притисокот при одење, ефикасно да се апсорбира шокот. Задебелениот дизајн на ѓонот има мала еластичност и одговара на потпората на лакот за да ги одржува вашите стапала удобни.Висококвалитетен Материјал : овој облак слајдови е изработен од материјал погоден за кожата, кој е ултра лесен, дише, издржлив и флексибилен, обезбедувајќи удобно и релаксирачко искуство со носење чевли. Може да се носи цел ден без да предизвика замор на стапалата или глуждовите. Увезени. Гумен ѓон. Материјал за влечки : Оваа влечка е изработена од лесен и издржлив полиестерски материјал, кој е ултра лесен и не се лизга. Дизајнот на отворен прст овозможува циркулација на воздухот, така што не треба да се грижите дали вашите стапала ќе станат жешки и испотени. Горниот Дизајн На Мека Влечка : горните мат текстури, мазните облини, нежните текстури и чистите бои ги прават овие влечки за перници многу класични, роман и уникатни, давајќи им на луѓето светло чувство. Анти-Лизгање : пругастите нелизгачки фини линии на дното на слајдовите на облакот ви овозможуваат постојано да стоите на различни основи. Слајдовите со облачни перничиња имаат добри перформанси против лизгање, заедно со притисокот на човечката тежина, го зголемуваат триењето за да одржат подобра рамнотежа и да ве направат побезбедни.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.